Menu Close

,,Sveikatiados iššūkis – pieno tūsas!“

Štai jau penktasis šių mokslo metų ir ketvirtasis ,,Sveikatiados maisto detektyvų“ iššūkis. Tai ,,Sveikatiados iššūkis – pieno tūsas!“, valio! 

Reilas iš ,,Boružėlių“ grupės priėmė pieno iššūkį, pats jį pasigamino iš pieno ir uogų, ir pasigardžiuodamas išgėrė. Adrija iš ,,Boružėlių“ grupės priėmė pieno iššūkį ir pasigamino puikių blynelių iš pieno, jogurto ir varškės! Mielai juos suvalgė užgerdama pieno gėrimu. Emutė, kartu su broliuku priėmė pieno iššūkį, ir pasigamino puikų vaisinį pieno kokteilį. Buvo taip gardu, kad kartos dar ne kartą. Jokūbas suvalgė jogurto-uogų desertą pusryčiams, buvo labai gardu, norėjosi dar ir dar. Adelė su mama pristatė savo desertą, kuris vadinasi ,,Pavasario pagunda“. Sudėtis: natūralus jogurtas, bananas, granola, ČIA sėklos ir avietės. Labai skanu. Rusnė pasigamino puikių varškėtukų, pagardino uogytėmis, jogurtu ir gardžiai suvalgė.

Sveikatiados pieno iššūkį „Pieno tūsas“ priėmė ir „Saulučių“ grupės ugdytiniai. Denas plakė pieno kokteilį. Jis savo kokteilį pavadino „Skanumėlis“, nes jam pavyko susiplakti skanesnį nei gėręs kavinėje. Denas aiškino, kad pieno kokteilis būtų skanus ir rožinis, reikia dėti braškių, bananų, ledų, užpilti pienu ir viską kokteilinėje gerai suplakti. Aš ir mamai padariau kokteilį. Dar daug kartų darysiu tokių kokteilių, nes man patinka plakti ir jie labai skanūs. Jei nevalgysi varškės visi dantys išbarškės, taip sako mama. Airanas: man varškė skanu, o šitą pats pasidariau su braškėm. Braškės duodą gerą skonį, aš valgau ir be uogyčių, bet su uogytėm skaniau.

Nojus Nekrošius iš „Drugelių“ gr. plakė pieno kokteilį su avietėmis, jos jam labai patinka, pavadino „Aviečių šokis“. Neužmiršo ir tėvelius pavaišinti.

Skip to content