Menu Close

Kviečiame į Kaziuko Mugę……

Šurmuliuoja ,,Kaziuko mugė” …..!!!!
Kaip ir kiekvienais metais, ateinantis pavasaris į mūsų darželį atneša ,,Kaziuko” šventę, nuo kurios nėra atsiejama šurmuliuojanti mugė.
Šiai šventei vaikai kartu su auklėtojomis ir tėveliais ruošėsi iš anksto. Visą savaitę darželio grupėse vyko kūrybinės dirbtuvės. Vaikai gamino įvairius darbelius: vėrė karolius ir apyrankes, komponavo margaspalves gėles, sages, gamino iš įvairių medžiagų atvirutes, laimę ir sėkmę nešančius amuletus, nuostabius paukštelius. O namuose, kartu su tėveliais, kepė keksiukus, bandeles, grybukus ir kitokius gardumynus, gamino įvairiausius žaisliukus.
Šiandien mūsų darželyje vyko Kaziuko mugė, kupina besišypsančių vaikų ir suaugusiųjų, pilna įvairiausių prigamintų darbų, darbelių. Kiekviena grupė įsirengė, pasipuošė savo prekybos vietą mugėje. Šventės metu dalyviai sužinojo Kaziuko mugės atsiradimo istoriją, žaidė žaidimus, šoko ratelius.
Prasidėjus pirkimui – pardavimui, mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas. Vaikams buvo įdomu vieniems iš kitų pirkti atvirutes, gėlytes, karolius. Pirko ir draugai, ir tėveliai, ir įstaigos darbuotojai bei pedagogai.
Mugė – viena pirmųjų vaikų verslumo pamokų. Vaikai įsitikina, kad ne tik nelengva pagaminti tam tikrą produktą savo rankomis, bet ir ne taip paprasta jį parduoti. Tikras pasitenkinimas apima, kai darbas sulaukia pripažinimo.
Mugei pasibaigus visi vaišinosi arbata ir riestainiais. Kvepiantis arbatos puodelis leido pasidžiaugti kūrybingais, linksmais vaikais, už lango lengvai krentančiomis snaigėmis ir išskirtiniais Kaziuko mugės pirkiniais.
Skip to content