Menu Close

,,Tarptautinė laimės” dienos paminėjimas: Ir apie tai, kaip „Saulučių“ grupės ugdytiniai laimę už uodegos gaudė?

,,Tarptautinė laimės” dienos paminėjimas: Ir apie tai, kaip „Saulučių“ grupės ugdytiniai laimę už uodegos gaudė?🙃
           Pasak, „Saulučių“ grupės vaikų „LAIMĖ– kaip vaikai būna su šypsena, kaip turi draugų ir su jais žaidi. Myli vienas kitą, padedi vienas kitam. Gali šokti, išeiti į lauką, bėgioti, kasti duobę, lipti į medį, taškyti balas ir būti linksmam“.
      Vaikų atsakymuose atsispindi psichologinės, socialinės ir fizinės savijautos svarba. Vaikų poreikis judėti yra didžiulis ir ypač aktualus šiandien, o fizinė veikla yra geriausia laimės strategija.
     Stiprinant vaikų emocinę ir fizinę sveikatą „Saulučių“ grupės vaikai išsirengė į edukacinį žygį – „Pagauk, laimę už uodegos!“ Neries Krantinės parke.
     Ruošiantis išvykai vaikai labai susirūpino, kaip reikės pagauti laimę už uodegos jeigu neturi jokios uodegos? Todėl ėmėsi iniciatyvos ir patys pasigamino savo įsivaizduojamas „laimės uodegas“.
    Kelionė į Neries krantinės parką žadėjo daug neišdildomų įspūdžių, nes laimės uodegų gaudynės prasidėjo nuo pirmų išvykos žingsnių: linksmai lėkdami takučiu vaikai nestokojo užsidegimo pagauti savo „laimės uodegą“, kai kas ją pametė ir savo žvilgsniu pagavo jau po tiltu, bandė balsu prisikviesti….🙂
   Parke vaikai įvairiais būdais judėdami: bėgiodami, šokinėdami, gaudydami, rinkdami šakas ir statydami „laimės uodegos namus“, čiuoždami nuo kalniukų, tyrinėdami vabaliukus ar stebėdami tekančią Neries uoės vagą gaudė „LAIMĖS UODEGAS“.
   Visiems pavyko nustverti savo laimę už uodegos. Gamtoje aktyviai, smagiai praleistas laikas su draugais, šviečiant pavasarinei saulutei – tai yra laimė. Tokiu būdu jie geriau ir artimiau susipažįsta su savo kūnu, savo jausmais, mokosi pasitikėti, pažindinasi su gamta ir jos formomis. Pavargę, bet patyrę džiaugsmą ir laimę ugdytiniai grįžo į darželį.
Skip to content