Menu Close

Sveikatą stiprinančių veiklų ciklas-Kai sporto klubas įsikūrė tavo kieme!

        Kauno l/d “Pušaitė” Olimpinė rinktinė ruošdamasi ,,Olimpinėms Žiemos žaidynėms 2021″ šiais metais didelį dėmesį skyrė fiziniam pasirengimui.
      Specialiai įrengtose lauko sporto salėse ugdytiniai ne tik treniravosi, grūdinosi, bet ir relaksavo:„ Boružėlių “ gr. komanda pasirinko grupines treniruotes su sniego štangutėmis, o ,,Zuikučių” gr. atletai varžybom ruošėsi su asmeniniu treneriu, ,,Drugelių” gr. olimpiečiai mėgavosi individualiais užsiėmimais sniego manieže linksmai ritinėdamiesi sniege.
     Abejingų nepaliko steap aerobikos treniruotės ant sušalusio sniego laiptelių, kur savo meistriškumą demonstravo skirtingų sporto klubų „treneriai- profesionalai“.
     Po tokių šaunių darbų jėgas atgavome pirtyje,  grūdinomės po sniego lavina. Tuo tarpu Saulučių gr. olimpiečiai patogiai įsitaisę saulėtoje terasoje su puodeliu kvapnios arbatos, mėgavosi pirmaisiais saulės spindulėliais!!
   Judėjimas gryname ore suteikė daugiau energijos, puikių patirčių, smagių akimirkų ypač, kai kartu buvo tiek daug gerų draugų ir bendraminčių!
Skip to content