Menu Close

Šeimų šventė- ” Eikš ir tu, eikš ir tu-mes pabūsime kartu!”

Šeimų šventė- ” Eikš ir tu, eikš ir tu-mes pabūsime kartu!”
   Saulėta ir šilta gegužės 19d., lyg gamtos stebuklas: su pievomis nuklotomis mažomis saulytėmis, svaigia lapija, besiskleidžiančiais obelų žiedais bei vasariška šiluma pakvietė Kauno l/d “Pušaitė” šeimas kartu praleisti laiką, paminėti Tarptautinę šeimos dieną.
   Šeima – tai patys artimiausi ir brangiausi mums žmonės, tai bendros vertybės ir džiaugsmas vienas kitu…
Netrūko puikių emocijų, šokių ir dainų. Vaikučiai su tėveliais dalyvavo įvairiose veiklose, patyrė daug džiugių akimirkų, pakako azarto rungtyniaujant bei kūrybiškumo atliekant meninio polėkio reikalaujančias užduotis.
  Šventės dalyvių nepaliko abejingais susitikimas su šauniais Mikiais ir linksmybės cirko arenoje su pašėlusiais klounais, varžymąsis ,,zuikio uodegų” gaudynėse, netvarka ,,lapės oloje”, futboliukas- “dviese kelnėse” bei komandinė rungtis su ,,skriejančiom planetom”, smagu buvo išbandyti ir savo rankelės taiklumą.
  Šeimos taip pat dalyvavo ” Sveikuolių fiestoje” , kur iš vaisių ir daržovių turėjo sukurti savo grupės logotipą.
O po tiek šaunių darbelių buvo ir pavaišinti, darželio šauniųjų virėjų, išvirta pačia skaniausia ,,Sveikuolių koše”.
  Šventės dalyviai pasidalinti šventės įspūdžiais, pasivaišinti koše, atsigaivinti vandenuku buvo pakviesti į kavinutę ,,Šnekutis”, kur puikios kompanijos apsuptyje, pilni gerų emocijų galėjo smagiai pabendrauti.
 
Skip to content