Menu Close

Respublikinis Sveikatiados projektas- „Mano mėgstamiausias užkandis!”

              Respublikinis projektas „Sveikatiada“, skatinantis sveikos gyvensenos propogavimą, pakvietė Kauno lopšelio-darželio“Pušaitė“ bendruomenę kartu pasigaminti sveikų užkandžių ir sudalyvauti programoje-„Mano mėgstamiausias užkandis!”
         Į projektą įsijungė ir aktyviai dalyvavo visi įstaigos vaikučiai, pedagogai ir tėveliai.
       „Zuikučių“ grupės vaikai žiūrėdami skaidres -„Sveikatai palanku ar ne?“ aiškinosi, kurie užkandžiai yra sveikatai kenksmingi, o kurie sveiki ir skanūs. Vėliau vaikai skanavo džiovintus vaisius, spėliojo, bandė atpažinti, kas tai galėtų būti, išsirinko skoniui patraukliausius vaisius.
    „Drugelių“ gr. vaikai nutarė kartu su tėveliais pasigaminti užkandukus ir jiems puikiai pavyko.
    „Boružėlių“ gr. vaikučiai kartu su tėveliais dalyvavo „Užkandžių“ fiestoje, gamino sveikus, gardžius užkandžius, valgė ir mielai dalinosi su artimaisiais .
   „ Saulučių“ gr. ugdytiniai save lepino pačių gamintais sveikuoliškais saldainiais. Vaikai tapo tikrais konditeriais. Jie vienetais skaičiavo, šaukštais matavo reikalingus produktus, o iš sumaltos vienalytės masės formavo saldainius. Kaip saldainiai buvo suformuoti vaikai pasinėrė į kūrybinę fantaziją: lėkštėse pražydo gėlės, atsirado geometrinės figūros, skaičiai ir raidės.
  „Paukštelių“ gr. vaikučiai gamino savo mėgstamą užkandį. Pjaustė daržoves, vaisius ir dėjo ant avinžirnių trapukų. Trapukus patepė varškytės užtepėle, spanguolių tyre.
Skip to content