Menu Close

Respublikinis sveikatą stiprinantis projektas-“Joga kartu“

Vaikų Joga-,,Gėlių pieva”!!!!
     Birželio 21-ąją minima Tarptautinė jogos diena- unikali kūną ir dvasią vienijanti praktika.
   Vaikų joga-tai ne tik mankšta skatinanti pažinti save, padedanti susikaupti, bet -tai užsiėmimas grįstas žaidimu, didinantis susidomėjimą savo gebėjimais, ugdantis kūrybines galimybes.
     Jogos užsiėmimų metu mokomės susikaupti, įsiklausyti į savo kvėpavimą, sudėlioti mintis, būnant gamtoje atrasti savo ir gamtos sąsają, paskęsti minčių tėkmėje…
    Holistinis požiūris į žmogų kaip į visumą, teigiamai veikia žmogaus sveikatą. Šiandien vaikai ne tik mokėsi sutelti dėmesį, teisingai kvėpuoti, pratimų atlikimo metu pagerino motorinius įgūdžius, bet praturtino savo žinias gilindamies į terapininį jogos poveikį žmogaus kraujotskos sistemai, nervų sistemai ir kt.
    Dėkojame ,,Saulučių” gr. ugtytiniams, kurie sukūrė anatominius žemėlapius, ,,Nykštukų”gr. vaikučiaims, kurie išlaisvinę savo fantaziją ir pasitelkę judesio galias improvizavo kurdami ,,Mažojo jogo istoriją” ant popieriaus.
,,Paukštelių”, ,,Boružėlių” , ,,Drugelių” , ” Zuikučių”gr. ugdytiniams už pastangas ir inicistyvumą visą darželio pievą paversti ” vasariška gėlių kompozicija”!!!!
Skip to content