Menu Close

Respublikinio projekto LTMŽ (Lietuvos Mažųjų žaidynių-2022 I-etapas)

 LTMŽ (Lietuvos Mažųjų žaidynių-2022 I-etapas)
          Su puikia nuotaika, nusiteikę aktyviai pajudėti, jau ketvirtus metus iš eilės, su dideliu smalsumu įsiliejame į visos Lietuvos Ikimokyklinių įstaigų – Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų organizuojamą projektą, skirtą didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą.
       ,,Lietuvos Mažųjų žaidynių-2022″ pirmąjame etape aktyviai sportavome, atlikdami smagias pamokėles bei judrias užduotis įstaigos grupių ir salės aplinkose.
        Pamokėles paruošė ir jomis pasidalino, su visos respublikos ikimokyklinukas, patyrę kūno kultūros mokytojai iš kitų LT ikimokyklinio ugdymo įstaigų, jas pristatydami kartu su savo mažaisiais ugdytiniais, kas dar labiau motyvavo vaikus sportuoti, entuziastingai atlikti užduotis.
        Vaikučiai aktyviai du mėnesiu sportavo savo darželio grupių ir salės aplinkose ir susipažino bei išbandė aštuonias skirtingas veiklas su įvairiomis priemonėmis.
       Tai buvo nauja ir puiki patirtis, kuri ne tik teikė vaikams daug džiaugsmo, skatino būti fiziškai aktyviais, bet padėjo stiprinti sveikatą- svarbiausią mūsų turtą!
 
 
 
Skip to content