Menu Close

,,Kimoči” ugdymo programos įgyvendinimas. „Sveiki sugrįžę į Kimočių gatvę!“

,,Kimoči” ugdymo programos įgyvendinimas.
Sveiki sugrįžę į Kimočių gatvę!
         Ši gatvė tai vieta, kurioje visi kartu mokomės kaip suderinti vienas kito skirtumus. Kadangi visi esame skirtingi, turime išmokti kaip kartu dirbti, žaisti ir bendrauti tiek individualiai, tiek grupėje geranoriškai ir su meile. Kai mus užvaldo emocijos, kartais galime netinkamai sureaguoti ir taip užgauti kito jausmus ar sukelti nesusipratimą. Tačiau tai niekuomet nėra problema Kimočių gatvėje. Būdamas joje visuomet gali pasitaisyti ir pabandyti iš naujo.
     Šiandien mes prisiminėme Kimočių gatvės gyventojus:
     Debesėlis yra šiek tiek nenuspėjamas. Jis padeda vaikams išmokti numatyti, planuoti ir naudoti tokį balso toną, veido išraišką ir žodžius, kurie nepaisant nemalonių jausmų padėtų išlaikyti teigiamus santykius.
     Lipšniakojė, aišku, visada šypsosi ir nori apsikabinti. Ji moko vaikus toliarancijos ir gebėjimo vertinti kiekvieno išskirtinumą ir unikalumą, padės išmokti susikoncentruoti, nepaisant to, kad kartais aplink kažkas kvilioja ar vyksta kiti įdomūs dalykai.
    Vikšrelis yra atidus ir laaaabai atsargus. Vikšrelis bijo pokyčių, todėl jam nėra lengva būti vikšreliu. jis paskutinis išbando naujoves. Tačiau jis dažnai slapta svajoja skraidyti.
    Katė žino, ko, kada ir kodėl nori. Ji ugdo vaikų kantrybę, atlaidumą, paslaugumą, sugebėjimą sprendimus priimti gražiai per lyderystę.
   Balandė Meilė yra miela ir rūpestinga, rami ir išmintinga. Ji ugdo vaikų kilnumą, išdidumą, dėkingumą ir optimizmą.
Skip to content