Menu Close

Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2017

Žiemai įsibėgėjus, spustelėjus šaltukui, lopšelio-darželio „Pušaitė“ bendruomenė aktyviai dalyvavo projekte ,, Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2017“.

Visi dalyviai – vaikai, pedagogai, tėveliai išbandė netradicinėse aplinkose įvairias žiemos sporto šakas, gamino ir naudojo netradicines sporto priemones. Visi sportavom, keliavom, pažinom, bei patyrėm daug gerų emocijų ir įspūdžių, pasidžiaugėm gamtos teikiamais malonumais.

Vaikai kūrybingai ir su dideliu noru pasinėrė į žiemos teikiamų malonumų sūkurį: lipdė ir rideno sniego riedulius, iš riedulių formavo figūras, bandė įveikti kliūčių ruožą, susipažino su žiemos sporto šakomis. Su dideliu entuziazmu vaikai  kūrė sėkmės simbolį ir piešė ant sniego olimpinius žiedus. Abejingų nepaliko išvyka į Kleboniškio mišką, kur netrūko sportinio užsidegimo, emocijų ir energijos leidžiantis rogutėmis ir čiuožynėmis, nuo kalnų. Daug iššūkių ir naujų potyrių vaikams suteikė apsilankymas Ledo arenoje. Kartu su tėveliais šauniai praleidome laiką: išbandėme save ant ledo čiuoždami, susipažinome su dailiojo čiuožimo sporto šaka ir puikiais šios sporto šakos treneriais.

Savo įstaigoje, panaudodami netradicines sporto priemones (pasigamintas šluoteles), rungtyniavome ledo ritulio varžybose, susipažinome su biatlono sporto šaka, išbandėme savo jėgas akmenslydžio rungtyje, smagiai laidydami ,,sniego maišelius“. Ledo ritulio varžybose dalyvavo ir LSU studentės, kurios kartu su vaikais linksmai leido laiką, sportavo,  pateikė sportinių  idėjų.

Dėkojame šauniai žiemos sporto olimpiados organizatorei Ramintai, Lietuvos sporto universiteto doc.dr. Jūratei Požėrienei, LSU studentėms, Ledo arenos treneriams, „Drugelių“, „Saulučių“, „Zuikučių“, „Boružėlių“ grupių auklėtojoms, tėveliams, padėjusiems organizuoti renginius, bei visiems šauniai dalyvavusiems ikimokyklinukų žiemos sporto olimpiadoje 2017.

Įspūdžiais pasidalino direktorės pavaduotoja ugdymui Aldona ir neformaliojo ugdymo mokytoja (kūno kultūra) Raminta

Sporto olimpiados akimirkos:

 

Skip to content