Menu Close

“Fizinis raštingumas-svarbus požiūris į judėjimą”!

             Dėl per mažo fizinio aktyvumo skatinimo ir mokymo tą daryti vaikus pastaruoju metu susiduriame su vis didėjančiu fiziniu judėjimo pasyvumu. Šių metų lapkričio 23d.turėjome puikią galimybę pasidalinti savo patirtimi ir dalyvauti diskusijoje su garbingais svečiais iš Anglijos, LTOK( Lietuvos Olimpinio komiteto) ir RIUKKPA

( Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos) nariais- mokytojais ekspertais, RIUKKPA asociacijos prezidente šia, aktualia mūsų visuomenei ir augančiai jaunajai kartai, tema-“Fizinis raštingumas-svarbus požiūris į judėjimą” bei aptarti fizinio aktyvumo skatinimo strategijas ugdymo įstaigose.

        Svečiai galėjo stebėti atvirą veiklą, kurią pravedė meninio ugdymo mokytoja( kūno kultūra) Raminta Baranauskienė ir mokytoja Sigita Cipkuvienė, pabrėžiant aktyvų mokytojų ir fizinio ugdymo specialistų bendradarbiavimą skatinant ugdytinių fizinį aktyvumą ikimokyklinėje įstaigoje. Vėliau vyko bendra diskusija, pasidalinome bendromis nuomonėmis, įžvalgomis ir kt.

 

Skip to content