Menu Close

Edukacinio renginio „Atsargus – tai ir saugus” akimirkos

2016 m. gegužės 5 d. į darželio kiemą atvyko Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-tos komandos ir Kauno apskrities vyr. policijos komisariato Santakos policijos ekipažai. Į darželio kiemą gaisrinė mašina atvyko įjungusi garsinę sireną. Klausydami suaugusiųjų bei pareigūnų nurodymų vaikai  ir suaugusieji išėjo iš pastato –„ evakavosi“. ( Prieš edukacinį renginį,  visą savaitę pedagogai kalbėjo, atliko užduotis su  vaikais apie vaiko saugumą visais atvejais).  Renginio metu visiems buvo įdomu išgirsti iš ugniagesių gelbėtojų lūpų pasakojimus apie ugniagesio gelbėtojo  darbą, gesintus gaisrus, kitus gelbėjimo darbus, pakilnoti ir pasimatuoti ugniagesio šalmą. Ypatingo vaikučių dėmesio susilaukė ugniagesių gelbėtojų pademonstruota apranga bei kita atributika.
Gaisrininkų komanda bendradarbiaudama  su policijos komisariato santakos policijos nepilnamečių reikalų  vyr. specialistėmis  Daiva Stravinskiene ir Gita Vabšyte vaikams papasakojo apie saugų elgesį gatvėje, gamtoje, viešuose renginiuose, atsakinėjo į vaikų pateiktus klausimus, bei  pasidžiaugė vaikų turimomis žiniomis. Daug emocijų vaikai patyrė turėdami galimybę pasėdėti policijos ir ugniagesių gelbėtojų automobilyje.
Dėkojame šių kilnių profesijų žmonėms atvykusiems į mūsų darželį ir mūsų pedagogėms: Janinai ir Danutei už iniciatyvą organizuojant edukacinį renginį.

 

Skip to content