Menu Close

Edukacinė valandėlė – pramoga ,,Sveiki, gražūs dantukai”

Ankstų  gegužės rytmetį mūsų įstaigos vaikai ir pedagogai sulaukė svečių iš Kauno odontologijos klinikos “Neodenta”.  Šios viešnagės laukėme ilgai ir jai uoliai ruošėmės. Susipažinom su dantukų priežiūra, mokėmės eilėraštukų, dainelių apie dantukus,  piešėme.  Atvykusi gydytoja Vilija, naudodama dantų muliažą,   parodė ir papasakojo  vaikams kaip reikia dantukus valyti, kokį šepetėlį naudoti,  ką valgyti, kad dantukai būtų sveiki. Edukacinės valandėlės metu, dalyvaujant aktoriui Mindaugui, vaikai  vykdė kūrybines, judrias, smagias, bei pažintines užduotis. Stengėsi visi, nes kiekvieno laukė  klinikos“ Neodentos”  dovanų maišeliai.
Esame sužavėti, kad svečiai mums padovanojo ne tik žinias, gerą nuotaiką, dovanas, bet ir vykusio renginio metu  įamžintas akimirkas ( stendą su nuotraukomis). Atsidėkodami įteikėme vaikų piešinėlių ir pažadėjome  klinikos darbuotojams niekada nepamiršti išsivalyti dantukus, “ neskriausti”  jų  saldumynais. Tikimės pažado laikytis, nes mūsų laukia dar ne vienas susitikimas  su šios klinikos darbuotojais.
Dėkojame Kauno odontologijos klinikos  gydytojai Vilijai Alksnienei, marketingo specialistei Mildai Vaitkutei, Klinikos darbo koordinatorei Mintautei Siudikaitei, aktoriui Mindaugui Černiauskui,  klinikos vadovams  už iniciatyvą rūpinantis vaikų dantukais,  už padovanotą pramogą – edukacinę valndėlę, dovanas  mūsų įstaigos bendruomenei.
Direktorės pavaduotoja ugdymui Aldona Muižininkienė

 

Skip to content