Menu Close

Edukacinė išvyka į Vaikų literatūros muziejų

   
      Saulučių“ gr. vaikai tikri keliautojai, nepavargstantys nuotykių, atradimų, naujų pažinčių, neišsenkančių galimybių ieškotojai, aktyvūs projekto „Keliauk kartu, pakviesk draugų. Pažink gimtąjį miestą pėsčiomis!“ dalyviai.
   Šį kartą vaikai lankėsi Vaikų literatūros muziejuje, tik pravėrus duris jiems atsivėrė vartai į pasakas. Kartu su edukatore Daiva vaikai iššniukštinėjo kiekvieną muziejaus kertelę: prakalbino K. Kubilinsko pasakos heroję „ Agę melagę“, išsiaiškino ką įsimylėjęs autoriaus Vytauto V. Landsbergio „Arklys Dominykas“, susipažino su V. Nemėnėlio „Rudnosiukų šeimyna“ . Vaikai susidomėję tyrinėjo keistą prietaisą su „ausimis“ ir dar keistesniu pavadinimu miriorama išsiaiškino jog, tai senoviškas kinas. Nepraleido progos pažiūrėjo kiną, kaip žaisliukai laimės ieškojo. Kaip pavargo klausytis pasakų patys panoro būti pasakų personažais, įsikūnijo į senelio, musės, pelytės, kiškio, lapės, šerno, meškos vaidmenis ir suvaidino pasaką „Pirštinė“. Tačiau didžiausią įspūdį vaikams paliko kelionė erdvėlaiviu į „Tandandriką“. Vaikai atskridę ir išsilaipinę gėlių pievoje patyrė vėl neįtikėtinų nuotykių.
    Šioje kelionėje vaikai sužinojo daug ką naujo, patyrė daug ką netikėta, praplėtė savo akiratį praturtindami save kaip asmenybes.
 
 
Skip to content