Menu Close

Dalyvavimas Kaunos 2022 Europos sostinės mitinio ,,Kauno Žvėries” pasakomojoje istorijoje edukacinėje išvykoje į Kauno Santakos parką

  Viena Kaunos 2022 Europos sostinės mitinio ,,Kauno Žvėries” istorija, kuri išmokė mus kilnumo, nes tas ,,Žvėris” įsiveržė netikėtai į mūsų visų gyvenimą ir tapo labai svarbus!!!
  Kai vieną rytą mūsų Žvėris išlindo į saulėtą Kauną, kad susirastų draugų, nes ilgai siekęs požemių karalaitės palankumo neteko vilties, mes nusprendėme nedelsiant jam padėti. Juk tikri draugai visada bėdoj padės!!!
  Ryžtingai nusiteikę, pasiėmę kartu su savimi ,,Žvėrį” ir leidomės į Kauno Santakos parką požemių karalaitės ieškoti ir jos palankumo užsitarnauti!
  Ir karalaitę iš požemių tamsių į Saulėtą Kauną išviliojom, ir žaidimų įvairiausių linksmų prisigalvom, ir pramogavom, ir iškylavom, o kai pavargęs mūsų ,,Žvėris” su Karalaite į tamsųjį miestą sugrįžo ir draugais tapo, tai grįžom namo puikiai nusiteikę, nes gerų darbelių daug nuveikėm.
  O koks gi netikėtumas mūsų laukė, kai po vakarienės mūsų ,,Žvėris” grįžo ir už gerus darbus ,,Kauno Žvėries” pasakų knygas išdalino, kad jo nepamirštume, kad naujas istorijas kurtume, kad savo miestą mylėtume, geriau jį pažintume!
Skip to content