Menu Close

Dalyvavimas DUOday 2023 !!!

Dalyvavimas DUOday 2023 !!! iniciatyvoje…Gegužės 25 d.per ,,DUOday ” įmonės bei organizacijos visame pasaulyje kviečia žmones su negalia išbandyti naujas profesijas.
          Visuomenės informavimo kampanija „Jokio skirtumo, su ar be negalios” įgauna pagreitį ir toliau skleidžia žinią apie tai, kad žmonės su negalia, lygiai, kaip ir visi kiti visuomenės nariai, nori bei gali dirbti, keliauti, sportuoti, dalyvauti profesiniame, kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime.
      Šios iniciatyvos tikslas – paskatinti Lietuvos darbdavius reikšti savo palaikymą negalią turinčių žmonių didesnei įtraukčiai į darbo rinką ir parodyti, kad jokio skirtumo, su ar be negalios – samdome žmones pagal jų talentus ir kompetencijas.
       Kauno lopšelio-darželio”Pušaitė” bendruomenė palaikė šią iniciatyvą ir pakvietė į svečius, drauge praleisti darbo dieną, Rūtą, kuri galėjo susipažinti su ikimokyklinio ugdymo mokytojo, socialinio pedagogo, logopedo darbu vaikų darželyje.
     Rūta noriai įsitraukė į įvairias veiklas su ugdytiniais, kartu dalyvavo socialinėje akcijoje, išbandė išmaniąsias technologijas darbui su vaikais, linksmai leido laiką drauge su ugdytiniais kieme ir susirado daug draugų….!
   Rūta išsakė savo svajonę mokytis ir tapti socialine pedagoge…
  Linkime Rūtai didelės sėkmės ir svajonių išsipildymo, dėkui jai už šiltą bendrystę, kartu praleistą laiką !!!!
Skip to content