Menu Close

#BEACTIVE-Europos judrioji savaitė

Europos sporto savaitė – tai europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais.

Kauno lopšelio – darželio ,,Pušaitė“ bendruomenė entuziastingai prisidėjo prie fizinį aktyvumą skatinančios iniciatyvos  ir dalyvavo:

Akcijoje, skirtos paminėti Tarptautinę dieną be automobilio  „RIEDA RATAI RATELIUKAI“, kuri subūrė neįtikėtinai didelį būrį ratuotų entuziastų: kas dviratukais ar paspirtukais, mažomis mašinėlėmis ir smarkiais motocikliukais bei kitais įv. ratukais sugūžėjo saulėtą rugsėjo rytmetį į darželį. Sulaukėme ypatingų svečių, kurie prisijungė prie mūsų puikios kompanijos ir šauniai nusiteikę su visais mažaisiais akcijos dalyviais išradingai laviravo  sausakimšose darželio trasose.

Šių metų šūkis „DYDIS NESVARBU! #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU“ pakvietė jungtis visus be išimties!

Projekto tikslas- atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad kasdieninė, nors ir trumpa fizinė veikla, padeda ugdyti svarbius ir gyvenime reikalingus įgūdžius nepriklausomai nuo amžiaus. Mūsų įstaigos bendruomenė taip pat palaikė šią puikią iniciatyvą ir sukvietė visus visus, didelius ir mažiukus skambant nuotaikingai muzikai į šokių aikštelę smagiai pašokti, judriai praleisti laiką, pabūti su savo draugais.

Šokome, improvizavome, judėjome, krutėjome, kaip mokėjome!

Skip to content