Menu Close

“Vasaros stovyklos” užbaigimo šventė

“ Boružiukai” mes taškuoti,

Šoksim, trypsim ir sportuosim,

Mums stovykloj tarp draugų,

Gera linksma ir smagu,

Mes čia žaisim, stovyklausim,

Ir prie upės iškylausim…

Taip, kiekvienos grupės vaikai ir auklėtojos, pačių sukurtomis skanduotėmis pradėjo pirmąją tradicinės vaikų vasaros sveikatingumo stovyklos atidarymo dieną darželyje. Stovyklos atidarymo šventėje netrūko žaidimų, šokių ir geros nuotaikos.

Kiekvieną stovyklos dieną vaikų laukė daug staigmenų, siurprizų.

Buvo tokia dienelė, kaip visi vaikai pražydo įvairių gėlių žiedais ( patys, su auklėtojų, tėvų pagalba gaminosi gėlių karūnas), bei atliko kūrybines „gėlių dienos“ užduotis.  Piešė ant tapetų savo aikštelėse „didelę  gėlių pievą“

Kad labiau pajustume gėlių kvapą  ir grožį, turėtume galimybę labiau pasidžiaugti gamtos grožiu- vykome i Kauno Nemuno salą. Kiek džiaugsmo vaikams suteikė pašėliojimas, ridenimasis nuo kalno, žydinčioje pievoje nuskintas mažas įvairiaspalvis gėlės  žiedelis. Ko gero ir tikrą šieną ne vienas vaikas matė pirmą kartą. Reikėjo pamatyti jų teigiamų emocijų ir džiaugsmo kupinus veidus. Prisižaidę, drauge pasivaišinę, grįžome į savo antrus namus – darželį. O po pietų, visiems vaikams dar užteko jėgų pašokti, padainuoti kartu su muzikos ansambliu“ Tonika“ iš Šiaulių.

Kitą dieną visi vaikai ir suaugę pakliuvom į „ trijų švieselių miestą“ O čia laukė rimti dalykai. Teko prisiminti ir pakartoti saugaus eismo taisykles, aptarti , kad ir suvaidintas nesaugaus elgesio kelyje inscenizuotas situacijas, atlikti įdomias užduotis. Antroje dienos pusėje vyko kūrybinės dirbtuvės „ eismo šalyje“

Nematyta, negirdėta, kad vieną dieną į mūsų darželio teritoriją ant šluotų atjotų tiek daug „raganaičių“ ir „raganiukų“ ir paskelbtų darželyje raganų Valpurgijos dieną. Na ir surengė „ raganos“ savo “ raganų“ sąskrydį“. Ko jos ir nedarė: ir liežuvius mankštino, burtus užkalbėjo. Turėjome visi praeiti “ raganų“ labirintus, žaisti su „ užkalbėtu“ vandeniu, atlikti bandymus, dalyvauti  „ raganų“ sportinėse estafetėse, sportiniuose žaidimuose. Įsismarkavusi raganų fiesta pasibaigė tik kitos dienos vakare.

Kad tiek daug vaikai patyrė gerų emocijų, džiaugsmo, šypsenų esame dėkingi visai įstaigos bendruomenei, aktyviai dalyvavusiai šios vaikų vasaros sveikatingumo stovyklos organizavime, tėveliams ir  auklėtojoms už atributų gamybą. Taip pat dėkojame rėmėjams: Kauno  visuomenės sveikatos biurui už knygeles, lipdukus, „ AB Pieno žvaigždės“, UAB „ Laragis“ už vaišes.

Vaikų vasaros sveikatingumo stovyklos įspūdžiais pasidalijo direktorės pavaduotoja ugdymui Aldona

 

Skip to content