Menu Close

Socialinių ir emocinių gebėjimų lavinimas ugdymo įstaigų bendruomenėse

Mūsų darželis kaip asocijuoti partneriai prisijungė prie tarptautinio projekto: ,,Socio-emocinių gebėjimų lavinimas pradinio ugdymo klasėse“ (orig. Socio-emotional Capacity Building in Primary Education” (PSsmile)). Šis projektas truks 3 metus.

PSsmile projekto tikslas: skatinti socialinių ir emocinių gebėjimų lavinimą ugdymo įstaigų bendruomenėse.

Mūsų įstaigos pedagogai turės puikią galimybę tobulinti savo socio-emocinius įgūdžius įsijungdami į projekto seminarus, sukurtų produktų testavimą, o taip pat ir keistis žiniomis ir patirtimi bendradarbiaudami su kitomis Lietuvos institucijomis.

Prie projekto taip pat kviesime prisijungti ir pradinukų tėvelius, kurie taip pat galės tobulinti savo socio-emocinius įgūdžius naudojant mobiliąją programėlę, o vėliau savo pavyzdžiu ir edukacija perduoti vaikams.

Pagrindiniai rezultatai, kurie bus grindžiami tarptautine patirtimi ir praktika:

  1. Socio-emocinių įgūdžių ugdymo metodinė medžiaga pedagogams
  2. Socio-emocinių įgūdžių ugdymo programa ir mokymai specialistams (pradiniai mokymai vyks tarptautiniu mastu, vėliau patirtis bus perduodama nacionaliniame lygmenyje dalyvaujančioms institucijoms)
  3. Socio-emocinių įgūdžių lavinimo mobilioji programėlė, skirta tėvams ir pedagogams
  4. Socio-emocinių įgūdžių ugdymo el. kursas

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti projekto tinklapyje: http://pssmile.emundus.eu

Projektas koordinuojamas Lietuvos institucijos – VšĮ „eMundus“. Projekte dalyvauja partneriai iš 5 šalių:  Lietuvos, Bulgarijos, Italijos, Graikijos, Portugalijos.

Projektas finansuojamas Europos Komisijos ir vykdomas pagal Erasmus+ programą, Strateginių partnerysčių paprogramę Bendrajame ugdyme. 

 ,,Kodėl mažylis švepluoja“ Peržiūrėti PDF formatu tekstąAdaptacija darželyje Peržiūrėti WORD formatuGražus, mandagus ir pagarbus aplinkai vaiko elgesys! Darnus ir taikus buvimas visiems kartu! Nenorintiems rėkimų – „Kai – Tada“ metodika. Peržiūrėti PDF formatuUGDYMO ĮSTAIGŲ TVARKA (Darbą parengė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė) Peržiūrėti Power Point formatuVisi Tėveliai gali atlikti testą ir atsakyti sau į klasimą – „Ar Jūsų vaikas jautrus“?

Peržiūrėti testą PDF formatuAustėjos Lansbergienės laiškas, kurį verta paskaityti kiekvienam: „Visiškai joks ne raketų mokslas“

Peržiūrėti tekstą WORD formatu 

Skip to content