Menu Close

Žiemos Olimpinės žaidynės 2023

STEAM projektas : sportuojame, judame daugiau ir išradingiau-,,Žiemos Olimpinės žaidynės 2023″( 2023-01-09 iki 02-28)

Nors šią žiemą negalėjome pasidžiaugti sniego gausa kieme, bet tai tik padidino bendruomenės motyvaciją organizuoti veiklas susijusias su žiemos sporto šakomis per patyriminį ugdymą.
Vaikai buvo skatinami eksperimentuoti, pasitelkti vaizduotę, papildant estetikos, jutiminio ir emocinio patyrimo aspektus.
Panaudojant Steam-inžinierijos metodus buvo kuriamos aplinkos, pasirinktinai sporto šakai išbandyti, ne tik lauke, bet ir vidaus grupių aplinkose.
,,Boružėlių” grupės ugdytiniai sukonstravo ,,Olimpinę areną” Ašigalyje, išbandė ledo ritulio žaidimą su pačių pasigamintomis ledo ritulio lazdomis, o ,,Paukštelių”gr .vaikai nenusileido savo inžinieriniais sumanymais kurdami ,,Greitųjų rogučių” trasas.
Smagu buvo išbandyti Kerlingo žaidimą pačių ,,Saulučių” grupės ugdytinių ir jų tėvelių pagamintomis netradicinėmis priemonėmis, kas padėjo susipažinti su ,,Kerlingo žaidimu” ir kt.
Nepristigome drąsos bei užsidegimo išbandyti ir netradicines aplinkas: apsilankę Raudondvario dvaro čiuožykloje ,,Saulučių” grupės ugdytiniai nepritrūko sportinio užsidegimo išmokti čiuožti su pačiūžomis, o koks džiaugsmas visus užvaldė kai netykėtai pavyko surasti ir linksmųjų kalniukų ,,Kauno Vienybės ” aikštėje…
Džiaugiamės įgytomis naujomis patirtimis, aktyviai praleistu laiku, puikiomis emocijomis, kurias įamžinome vizualizacinėje priemonėje- ,,Kubo dėlionė”, panaudojant netradicinį steam metodą- popieriaus perkėlimą ant medžio.

Skip to content