Menu Close

Respublikinis „Sveikatiada“ projekto konkursas- „10.000 žingsnių yra vieni juokai“

         Laikas ir patirtys gamtoje- svarbiausias harmoningos vaikystės uždavinys, kurio įgyvendinimas turi įtakos fizinei ir emocinei vaiko sveikatai, formuoja sveikos gyvensenos įpročius.

        Naujus projekto „ Sveikatiada“ metus Kauno lopšelio-darželio  “Pušaitė“ bendruomenė pasitinka aktyviai ir energingai nusiteikus. Pėsčiųjų žygiai- vis populiarėjantis laisvalaikio užsiėmimas, kuriame kiekvienas gali atrasti sau iššūkių.

         Iniciatyva-„Žingsniuok , skaičiuok, pažink, susipažink“!   Kauno lopšelio- darželio “Pušaitė“ bendruomenės narius pakvietė priimti žingsnelių skaičiavimo iššūkį, kaip- žaismingą pramogą, sveikatai naudingą užsiėmimą leisti kuo aktyviau laisvalaikį gamtoje su savo draugais bei šeimomis.

       Kauno l /d “Pušaitė“ ugdytiniai žingsnelius skaičiavo: keliaudami su savo šeimos nariais bei grožėdamiesi nuostabiais rudeniškos gamtos peizažais, lankydami istorines šalies vietoves, aktyviai leisdami laiką žaidimų aikštelėse, darbuodamiesi pas senelius svečiuose, grybaujant, klaidžiojant ir pramogaujant skirtinguose labirintuose.

       Begalę smagių akimirkų bei nepakartojamų įspūdžių vaikai patyrė skaičiuodami žingsnelius žygiuose su savo grupės draugais, aplinkui darželio teritoriją, vykdami į edukacines pažintines išvykas gamtoje, keliaujant į baseiną plaukioti, smagiai žingsniuojant įstaigos kieme.

Dėkojame visiems dalyviams: vaikučiams, tėveliams, broliukams, sesutėms, seneliams ir mokytojoms  už nepakartojamus įspūdžius, nueitus žingsnelius, geras emocijas ir bendrystę, kurią patyrėme kartu.

 

Skip to content