Menu Close

Projekto „Futboliukas”- skirto populiarinti futbolą, kaip sporto šaką atidarymo šventė

Futboliukas” – jėga!!!!😄
         Projektas „Futboliukas”- skirtas populiarinti futbolą, kaip sporto šaką.
          Projekto metu siekiama vaikus sudominti sportu ir sveika gyvensena; suteikti galimybę vaikams žaisti futbolą; sudaryti palankias sąlygas vaikams ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę pusę; pateikti futbolą, kaip patrauklią ir veiksmingą ugdymo priemonę formuojant sveikos gyvensenos įgūdžius!!!
       „Futboliuko“ sezono atidarymo šventei lopšelio – darželio vaikai aktyviai ruošėsi: piešė plakatus, gamino sveikuoliškus užkandžius, mankštino ir stiprino raumenis.
        Šiandien lopšelio – darželio „Pušaitė“ kiemas aidėjo nuo džiaugsmingo, vaikų klegesio – juk į „Futboliuko“ šventę atvyko ,,tikri futbolininkai” iš FK Kauno Žalgiris (futsal)- futbolistai profesionalai.
       Vaikai kartu su svečiais mankštinosi, varinėjo po aikštę kamuolį ir mušė įvarčius.
       Visus sužavėjo sportininkų rodomi triukai su kamuoliu: mušinėjimas ant kojos, kamuolio laikymas ant galvos, apgaulingi kojų judesiai.
     Nors svečiai ir nekalbėjo lietuviškai, tačiau judėjimo džiaugsmas nugalėjo- vyko draugiškas betarpiškas bendradarbiavimas ir mėgavimasis puikiu futbolo žaidimu.
    Išvykdami, FK Kauno Žalgiris (futsal) futbolininkai prižadėjo, dar ne kartą apsilankyti darželyje ir kartu pažaisti futbolą su vaikais, kvietė visus prisijungti bendram tikslui-populiatinti futbolo šaką Lietuvoje!!!
Skip to content