Menu Close

Kauno l/d “Pušaitė” ir Šiaulių l/d “Gintarėlis” ugdytinių virtualus susitikimas- bendradarbiavimo projekte ,,Ruduo visus ponais padaro”!!!

      Spalio 25 d. Kauno l/d “Pušaitė” ir Šiaulių l/d “Gintarėlis” ugdytiniai dalyvavo virtualiame susitikime- bendradarbiavimo projekte ,,Ruduo visus ponais padaro”!!!
     “Saulutės” žino laaabai daug transporto priemonių. Su vienomis keliaujame ant žemės, su kitomis danguje, o dar kitomis – vandeniu. Šiandien iškėlėme klausimą – ar įmanoma būtų čia ir dabar nukeliauti į kitą miestą, kuriame vaikai šiuo metu taip pat yra darželyje?
   Padiskutavę radome sprendimą – kompiuterio pagalba aplankyti naujus draugus 😊.
    Susitikome su Šiaulių miesto lopšelio-darželio “Gintarėlis”, “Gintarėlių” grupės vaikais ir jų mokytoja Viktorija 😀.
    Pasisveikinę susipažinome, parodėme žaidimą “Pirštukai eina į svečius”, pasimokėme naujo pirštukų žaidimo, klausėmės “Gintarėlių” eilėraščio, o mes padovanojome savo šokį.
    Ruduo – ypatingas metų laikas, kai gamtoje gausu įvairiausių gėrybių.
   Šiaulių l/d “Gintarėliai” gr. vaikai šį sezoną labai mėgsta, todėl visą spalio mėn. vykdė įvairias steam veiklas pasitelkus gamtinę medžiagą ir savo darbeliais: “Rudeninė saulė”, “Medis”, “Kirmėlytė” mielai pasidalino su ,,Saulučių” grupės ugdytiniais, kas suteikė vaikams dar didesnį bendrystės jausmą.
   Atsisveikinome džiugiai nusiteikę tardami IKI SUSITIKIMO ⚘🤗!
Skip to content