Menu Close

Edukacinė sveikatą stiprinanti ir fizinį aktyvumą skatinanti išvyka į Raudondvario dvaro čiuožyklą-,,Čiuožki, čiuožki nepargriūki”!!!

        Edukacinė sveikatą stiprinanti ir fizinį aktyvumą skatinanti išvyka į Raudondvario dvaro čiuožyklą-,,Čiuožki, čiuožki nepargriūki”!!!
       Nors žiema nelepina baltomis sniego pusnimis, o už lango niūrus dangus, tačiau visada galima rasti būdų patirti nuotykį.
       Nepabūgę iššūkių, puikiai nusiteikę ,,Saulučių” grupės ugdytiniai šiandien nusprendė išbandyti savo jėgas-patirti džiugių emocijų bei aktyviai praleisti laiką Raudondvario dvaro čiuožykloje.
       Vaikams tai buvo tikras iššūkis, bet kartu ir labai smagi pramoga. Daugeliui ugdytinių gal net ir pirmas kartas išbandyti savo jėgas ant ledo, dėvėti pačiūžas, čiuožti, sukaupus visą savo drąsą nerti į žiemiškų pramogų sūkurį -priimti iššūkį!!!
     Čiuožinėjimas pačiūžomis be spindinčio ledo ir su tuo susijusių teigiamų emocijų, tai dar yra ir labai efektyvi vaikų fizinio grūdinimo priemonė, o laikas praleistas lauke su savo draugais dovanoja neišdildomus įspūdžius, nes būnant sykiu galima nuveikti dar ir kitų puikių dalykų –padėti vienas kitam, pasidžiaugti savo draugų puikiais čiuožimo įgūdžiais ar nustebinti savo užsispyrimu kuo geriau išmokti čiuožti ir kt.
      Puikiai praleidę laiką čiuožykloje, susipažinę su ,,Dailiojo čiuožimo” sporto šaka ,,Saulučių” grupės ugdytiniai pilni įspūdžių grįžo į darželį, o kai kas dar pažadėjo ir sugrįžti….!!!❄️❄️❄️❄️
Skip to content